Hakkımızda

Konya'nın markası; Türkiye'nin markası!

Bugün 500 seçkin satış noktası ile 'Hasan Ekici Tereyağları' 1948 yılından günümüze kadar varlığını korumuş ve her geçen gün ileriye taşımış Konya'nın en güvenilir ve kaliteli süt ürünleri markasıdır.

73 yıl önce başlayan bu lezzet yolculuğu, bugünlerde 3. kuşağa miras bir lezzet hazinesi. Değişmeyen lezzeti ile yılların kalite ve güvenini koruyarak, günümüzde de bilinçli beslenmenin en güzel yol göstericisi olmaya devam etmekteyiz.

Ve Konya'nın en seçkin süt ürünleri markasının modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde, hizmet kalitemiz ve damaklara dokunan lezzetlerimiz ile üretimden satışa tüm aşamalarda işimizi aşkla yapmaktayız.

Tüm ürünlerimiz Anadolu'nun dört bir yanından özenle toplanan %100 yerli kremalardan üretilmektedir ve bu sır sizlere benzersiz bir tereyağı deneyimi sunmaktadır.

Her birimimiz ile en sağlıklı ve teknolojik koşullara sahip tesislerimiz, Konya'dan başlayarak tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.

Sağlığınız için gerekli tüm kontroller, ekibimiz tarafından titizlikle yapılmakta; üretimden reyonlara en kaliteli lezzetler sunulmaktadır.

Uluslararası standartlarda hijyen kontrol programlarımız ve gıda üretimimiz ile sağlıklı yaşamın gereği bilinçli beslenmede, sizin memnuniyetiniz ve sağlığınız, 70 yıldır bizim en temel gayemizdir.
Yükleniyor...